SPA erdvė

Nuo senų laikų žinoma: kur yra vandens, ten yra  gyvybė. Dėl unikalių savybių vanduo - gyvybės ir energijos šaltinis.
 Yra įvairių sveikatos gerinimo būdų naudojant vandenį. Vandens terapijoje didelį vaidmenį vaidina:

  • Temperatūra ( šaltas, šiltas vanduo, garinės pirtys)
  • Mechaninis faktorius ( povandeniniai masažai, dušai)
  • Cheminis faktorius ( vonios su žolelėmis, mineralais, aliejais)

Judėjimas yra gyvenimo variklis. Be judėjimo gyvenimas tampa pasyvus , raumenys sukaustyti, skauda sąnarius, slogi nuotaika; visa tai trikdo organizmo procesų veiklą. Norint subalansuoti kūną ir jaustis tvirtai, žmogus privalo judėti. Jis gali pasirinkti sau tinkamą užsiėmimą.Tai įvairios rytinės ir vakarinės  mankštos, joga, šiaurietiškas ėjimas miške, pasivažinėjimas dviračiu, stalo tenisas,  aerobika vandenyje. Toks sveikatinimas sustiprina visą organizmą, grūdina kūną ir sielą.

Dienos racione svarbų vaidmenį vaidina vandens vartojimas. O jeigu vanduo - mineralinis , jo nauda dar didesnė. Tokį vandenį reikia vartoti saikingai. Mūsų mineralinio vandens savybės gerina virškinimą, jis yra švelnaus skonio ir kvapo, vidutinės mineralizacijos.

Sveika mityba - kai organizmas gauna visas jam reikalingas maistines medžiagas ir energiją idealiam svoriui bei sveikatai palaikyti. Maistas yra labai svarbus ligų profilaktikai ir sveikatos stiprinimui. Todėl mes siūlome atskirą sveiko maisto stalą pagal S.Kneipp‘ą.

Giliam atsipalaidavimui siūlome pasinerti į vonias su vaistažolėmis. Šiltas vanduo ir vaistažolių nuoviras pagerina savijautą, nuramina kūną ir protą.

Norint vaistažoles personaliai pritaikyti  pagal problemą, siūlome rinktis arbatų mišinukus arba pavienes vaistažoles.

 

 
 

Tai menas nuraminti savo mintis, perkrauti savo vidinį kompiuterį. Ši terapija atsakinga už fizinį ir emocinį suderinamumą. Tai -  kvėpavimo joga druskų kambaryje, dailės terapija, aromaterapija, meditacija miške, įvairiausi kūno ir veido masažai, ritualai, relaksacija su mineraliniu vandeniu ar arbatos puodeliu.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau informacijos Privatumo Politikoje