SPA erdvė

Veido masažai yra skirti veido odos būklės puoselėjimui, veido, kaklo ir dekoltė srityse. Tai vienas iš veiksmingiausių būdų išlaikyti sveiką, ir jaunatvišką odą, bet kuriame amžiaus tarpsnyje. Veido masažai padeda ne tik saugiai ir efektyviai grąžinti odą, bet ir giliai atpalaiduoja kūną ir mintis.

Veido procedūros ir ritualai, tai įvairios masažo technikos suderintos su profesionalia kosmetika. Veido ritualų metu yra dirbama su veido, kaklo ir dekoltė sritimis. Ritualus rekomenduojame pasirinkti pagal odos būklę ir rezultato poreikį.  Jau po pirmos procedūros ar ritualo oda tampa skaistesnė, stangresnė, sumažėja mimikos raukšlelės, oda įgauna sveiką atspalvį, pagerėja  tonusas. Kiekviena procedūra ar ritualas sprendžia vis kitas problemas arba veikia profilaktiškai: drėkina, skaistina, atgaivina, jaunina, balansuoja – valo.

Kainoraštis

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau informacijos Privatumo Politikoje