Royal SPA viešbutis

Gerbiame Svečių bei suinteresuotų asmenų privatumą

Mes, UAB „ROYAL SPA HOTEL“ (toliau- UAB „Royal SPA Hotel“ arba mes) gerbiame Svečių bei suinteresuotų asmenų privatumą ir yra esame pasiryžę jį saugoti, sąžiningai bei teisėtai tvarkyti ir prižiūrėti mūsų interneto svetainėje taikomus informacijos rinkimo ir naudojimo principus, taip pat ir kitą informaciją apie nuostatas ir principus užtikrinant asmens duomenų apsaugą.

Jei Jums kiltų klausimų, susijusių su asmens duomenų tvarkymu, siųskite laišką el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Privatumo politika (PDF)

Viskas po vienu stogu

Royal SPA Residence – 4 žvaigždučių viešbutis, jaukus restoranas ir baras, šiuolaikinis SPA centras su baseino, sūkurinių vonių ir pirčių kompleksu, laisvalaikio centras su biliardu, stalo tenisu, nuostabus žiemos sodas, puikiai įrengta kino salė, modernus konferencijų centras ir visa tai – po vienu stogu.

Vidaus tvarkos taisyklės (PDF)

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau informacijos Privatumo Politikoje