SPA erdvė

  • Kūno procedūros
  • Veido procedūros
  • Sveikatinimo ir judesio terapija
  • Sveikatinimas pagal S. Kneipp'ą
  • Baseino ir pirčių erdvė
  • Dienos SPA pasiūlymai

Kainoraštis

Šiuolaikinis žmogus vis dažniau patiria  fizinį ir emocinį stresą. Didžiausias žmogaus organas oda turi milijonus nervinių galūnėlių, kurios reaguoja į prisilietimus ir išorinius dirgiklius. Dar daugiau nervinių galūnėlių, kurios reaguoja į spaudimą, įsitempimą, vibraciją turi ne tik oda, bet ir gilesni audiniai. Žmogaus prisilietimai, profesionalūs ir atitinkami judesiai gali padėti žmogui harmonizuoti kūną ir sielą. Todėl labai svarbu pasirinkti tinkamą masažą ir mėgautis gautu rezultatu.

Kainoraštis

Veido procedūros ir masažai yra ypač svarbūs, norint turėti sveiką, skaisčią ir gražią odą. Kiekviena mūsų procedūra yra pritaikyta konkrečiai Jūsų veido odos problemai šalinti. Visi naudojami produktai yra kruopščiai atrinkti pagal veiksmingumą, saugumą ir konceptą. Specialistas, atlikęs procedūrą, Jums profesionaliai parinks kosmetinius produktus, kuriuos galėsite naudoti namuose, taip užtikrindami gerą rezultatą. Jūs turite puikią galimybę pasirinkti unikalius masažus.

Kainoraštis

Jei skundžiatės raumenų, sąnarių, sausgyslių ar kitais skausmais, Jūs galite pasikonsultuoti su mūsų gydytoju, kuris paskirs atitinkamą fizioterapinę procedūrą ( fonoforezė, magnetinės srovės, raumenų stimuliavimas ar atpalaidavimas). Susikaupusius skysčius padės pašalinti limfodrenažinė kompresinė terapija, kvėpavimo takų ir odos problemas sumažins haloterapija ( druskų kambarys). Mankštos vandenyje, salėje, šiaurietiškas ėjimas, joga, joga su kvėpavimo pratimais druskų kambaryje Jums padės geriau pažinti savo kūną, o ydingus judesio būdus paversti naujais, naudingais ir efektyviais. Jūs susipažinsite su įvairiais judesiais ir išmoksite suprasti kaip  psichologinis nuovargis įtakoja Jūsų sveikatą. Įgausite lankstumo ir tvirtumo, pasitikėjimo savimi, kūnas prisipildys naujos energijos.

Kainoraštis

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau informacijos Privatumo Politikoje