SPA erdvė

  • Kūno masažai;
  • Veido masažai;
  • Veido procedūros ir ritualai;
  • Rankų ir pėdų procedūros;
  • Kūno puoselėjimo ritualai ir procedūros;
  • Procedūros nėščiosioms;
  • Procedūros vaikams;
  • Ritualai hamame;
  • Vandens procedūros;
  • Kūno šveitimai ir įvyniojimai.

Kainoraštis

Profesionalus masažas tai puikiausia priemonė atpalaiduoti fiziškai ir emociškai pavargusį kūną. Masažo nauda yra išties didelė, nes efektyviai atpalaiduoja kūno raumenis, ramina bei teigiamai veikia vidinę organizmo būklę, sumažina dirglumą, grąžina gerą savijautą, malšina stresą, gerina širdies ritmą ir kraujo apykaitą, gerėja medžiagų apykaita audiniuose.  Pasirinkus tinkamą masažą: nugaros, kūno dalių, veido ar viso kūno, atitinkama speciali masažo technika, leis suteikti dar daugiau teigiamos naudos. Įvairius kūno masažus ir technikas rekomenduojame visiems žmonėms pasirenkant pagal poreikį. Masažų metu naudojami aukštos kokybės aliejai.

Kainoraštis

Veido masažai yra skirti veido odos būklės puoselėjimui, veido, kaklo ir dekoltė srityse. Tai vienas iš veiksmingiausių būdų išlaikyti sveiką, ir jaunatvišką odą, bet kuriame amžiaus tarpsnyje. Veido masažai padeda ne tik saugiai ir efektyviai grąžinti odą, bet ir giliai atpalaiduoja kūną ir mintis.

Veido procedūros ir ritualai, tai įvairios masažo technikos suderintos su profesionalia kosmetika. Veido ritualų metu yra dirbama su veido, kaklo ir dekoltė sritimis. Ritualus rekomenduojame pasirinkti pagal odos būklę ir rezultato poreikį.  Jau po pirmos procedūros ar ritualo oda tampa skaistesnė, stangresnė, sumažėja mimikos raukšlelės, oda įgauna sveiką atspalvį, pagerėja  tonusas. Kiekviena procedūra ar ritualas sprendžia vis kitas problemas arba veikia profilaktiškai: drėkina, skaistina, atgaivina, jaunina, balansuoja – valo.

Kainoraštis

Rankų ir pėdų procedūros padės puoselėti rankų ir pėdų odą, išsaugoti odos jaunystę arba spręsti esančias problemas: sudrėkinti, atkurti, pamaitinti. Procedūros atliekamos su profesionalia kosmetika, kurioje daug stiprių atkuriamųjų, maitinamųjų savybių, tinka net ir labai jautriai odai.

Kainoraštis

Kūno puoselėjimo SPA ritualai – tai maksimalaus atsipalaidavimo, kūno grąžinimo, maitinimo ir masažo junginiai.  Kviečiame pasilepinti atpalaiduojančiais, detoksikuojančiais, mineralizuojančiais ritualais ar pasirinkti stangrinančią, detoksikuojančią, anticeliulitinę procedūrą. Visų ritualų metu yra derinama keletas procedūrų tarpusavyje kartu su specialia masažo technika, kad pasiekti geriausius rezultatus.

Kainoraštis

Kūno šveitimo metu yra pašalinamos negyvos odos ląstelės esančios viršutiniame odos sluoksnyje. Šveitimas detoksikuoja organizmą, stimuliuoja limfinę sistemą, gerina kraujotaką. Oda tampa gaivesnė, lygesnė, skaistesnė, pagerėja odos tonusas. Kūno šveitimai atliekami su natūraliais šveitikliais: spanguolių, kanapių, žolelių.

Kūno įvyniojimai - puiki priemonė odai gražinti, skaistinti, drėkinti ir maitinti, mažinti kūno apimtis.  Įvyniojimo metu oda yra stipriai pamaitinama ir sudrėkinama. Kūnas atsipalaiduoja, detoksikuojasi ir tonizuojasi. Kūno įvyniojimai yra atliekami su žolelėmis, spanguolėmis, kanapėmis ir sapropeliu (purvu).

Kainoraštis

Procedūros nėščiosioms padeda atsipalaiduoti, susikoncentruoti, susikaupti, subalansuoti emocijas, atpalaiduoti raumenis. Limfodrenažinio masažo technika nėštumo metu yra leidžiama ir netgi rekomenduojama: rankoms, kojoms. Masažo metu stimuliuojami minkštieji audiniai, mažinamas skysčių kaupimasis organizme, gerinama medžiagų apykaita.

Kainoraštis

Vandens procedūros yra ne tik malonios, bet ir naudingos, jos atpalaiduoja kūną, stiprina organizmą, gerina nuotaiką, teigiamai veikia imunitetą, stimuliuoja kraujotaką ir limfotaką. Vandens procedūros derinamos su specialiais ekstraktais ir druskomis suteikia papildomų naudų: šalina emocinį nuovargį, detoksikuoja, maitina odą.

Kainoraštis

SPA procedūros ir masažai vaikams suteikia teigiamą poveikį bendrai vaiko savijautai. Vaikas nurimsta, tampa dėmesingesnis, padidėja jo kognityviniai gebėjimai, stiprinamas imunitetas ir apsauginės funkcijos.

Kainoraštis

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau informacijos Privatumo Politikoje