Royal SPA viešbutis

4 žvaigždučių viešbutis

Viešbutis įsikūręs nuostabioje Birštono kurorto vietoje - pačioje Nemuno kilpų regioninio parko širdyje. Unikali bioenergetinė vieta, pušimis alsuojantis oras sukuria žodžiais nenusakomą ramybę, kuri leidžia kiekvienam atitrūkti nuo kasdienio šurmulio. Čia rasite viską, tylą – kurią papildo miško ošimas, gamtos grožį – kuris čia mažai paliestas žmonių rankų ir ypatingą atmosferą – kurią sukuria Nemuno upės vingiai ir tyras oras.

Jaukus restoranas ir baras, SPA centras, baseino, sukūrinių vonių ir pirčių kompleksas, laisvalaikio erdvė - biliardas, stalo tenisas, puikiai įrengta kino salė, žiemos sodas, bei modernus konferencijų centras.
Natūralus gręžinio mineralinis vanduo, skanus ir subalansuotas maistas, gyvenimas erdviuose viešbučio kambariuose garantuoja puikų poilsį, jėgų ir sveikatos atgavimą, kūno ir sielos harmoniją, pilnatvės pojūtį ir visa tai – po vienu stogu tobulame gamtos prieglobstyje.

Royal SPA Residence galėsite ne tik pasimėgauti įprastomis sveikatinimo procedūromis, bet ir sužinoti apie unikalią Sebastiano Kneippo sveikatos filosofiją, išmėginti itin veiksmingą jo gydymo metodiką, išmokti organizmo grūdinimo pagrindų, sustiprinti emocinę ir dvasinę būseną, pamedituoti, pasimėgauti šviesos bei kvapų terapija, sustiprinti vidinę harmoniją.

Royal SPA Residence Birštonas – poilsis ir ramybė miško apsuptyje.

Nuoširdžiai laukiame Jūsų!

 
 
 
 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau informacijos Privatumo Politikoje