Konferencijų centras

Mokymams, posėdžiams, seminarams, kursams

KONFERENCIJŲ CENTRAS - tai penkios įvairaus dydžio salės, talpinančios nuo 10 iki 100 renginio dalyvių, aprūpintos visa reikalinga konferencijų įranga. Konferencijų centre galite organizuoti įmonės ar privatų renginį, visiems dalyviams pasiūlysime apgyvendinimą, maitinimą bei SPA paslaugas.

Plačiau

Penkios įvairaus dydžio salės mokymams

Visos konferencijų salės aprūpintos visa reikalinga konferencijų įranga: multimedia projektoriumi, ekranu, bloknotu ir rašymo priemonėmis, mikrofonu, garso kolonėle.

Kainoraštis

Apgyvendinimas iki 300 asm.

Konferencijų dalyviams siūlome skirtingų kategorijų dviviečius ir vienviečius kambarius, mini apartamentus ir apartamentus su pusryčiais restorane. Apgyvendinti 4* viešbutyje galime iki 300 asm.

Pietūs, vakarienės bei kavos pertraukėlės

Royal SPA Residence virtuvės šefė ir virėjai kiekvieną dieną konferencijų dalyviams siūlo kompleksinius pietus (dienos sriuba, karštas patiekalas pasirinktinai iš 3 variantų bei desertas) ir vakarienę (salotos, karštas patiekalas pasirinktinai iš 3 variantų bei vakaro desertas).

Kavos pertraukėlėms prie kavos ar arbatos patiekiami restorano konditerės sukurti ir pagaminti mini pyragaičiai, keksiukai, šilti sausainiai ir užkandėlės įvairiems skoniams.

Royal SPA Residence konferencijų centro verslo klientams ir privatiems asmenims restorane ar konferencijų salėse siūlo šventines vakarienes, furšetus bei banketus su pilnu aptarnavimu. Siūlome pasirinkti iš restorano meniu arba virtuvės šefas Jums paruoš individualų, Jūsų pageidavimus atitinkantį meniu.

Daugiau nei 100 sveikatos gerinimo, kūno ir veido puoselėjimo procedūrų

Konferencijos su SPA – ypatingai efektyvus ir malonus dalykinio bendravimo ar tobulinimosi ir sveikatinimo derinys.

SPA centre dirba patyrę gydytojai, kurie Jus pakonsultuos, pagal asmeninius poreikius parinks gydymo ar sveikatinimo programas. SPA  centre iš viso siūloma per 100 skirtingų sveikatos gerinimo, profilaktinio gydymo, kūno ir veido puoselėjimo, grožio, atpalaidavimo bei poilsio procedūrų, bei per 10 skirtingų masažo rūšių.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau informacijos Privatumo Politikoje