SPA centras

Vanduo gydo viską – unikali sveikatos filosofija, kurią 19 a. sukūrė ir ištobulino vokiečių dvasininkas Sebastianas Kneipas. Sebastiano Kneipo natūralūs organizmo grūdinimo metodai yra nuodugniai ištirti ir juos sėkmingai naudoja šimtai garsiausių kurortų Vakarų Europos šalyse.

Specialiai pagal Kneipp rekomendacijas ir atliekamas procedūrų metodikas yra įrengta speciali teritorija KNEIPO SODAS skirta procedūroms su šaltu vandeniu organizmo grūdinimui, imuninės sistemos stiprinimui.
Organizmo grūdinimo procedūros KNEIPPO SODE:

  1. Procedūra kojoms Refleksoterapiniu taku
  2. Braidymas basomis Gandro žingsniu
  3. Procedūra rankoms KNEIPPO kava
  4. Vaikščiojimas rasota žole Pievos taku
 
 

Kainoraštis

Vandens terapija. Organizmo grūdinimo vandens procedūros pagal Kneipo metodiką daro stebuklus, tam yra specialiai įrengta Kneipo teritorija arba kitaip vadinamas Kneipo sodas. Taip pat rengiamos specializuotos mankštos vandenyje, kurios gerina bendrą organizmo būklę, gerina savijautą, jų tikslas sustiprinti imuninę sistemą, atpalaiduoti raumenis, pagerinti sąnarių judrumą.

Judėjimo terapija. Tai įvairių rūšių rytinės ir vakarinės mankštos, specializuota kineziterapija salėje ir vandenyje individuali arba grupėje. Sveikatinimo programų dalyviai gali rinktis jiems tinkamą variantą, o laisvalaikiu – pasivažinėjimą dviračiais, šiaurietišką vaikščiojimą gryname pušyno ore ar tiesiog pasivaikščioti miške.

Harmonijos terapija. Emocinis sveikatos gerinimas kartu su muzikos terapija ir aromaterapija poilsio ir relaksacijos kambaryje, padės atsipalaiduoti, nusiraminti ir įveikti stresą.

Sveika mityba. Gydomosios mineralinio vandens savybės naudingos organizmui, papildo mineralais, gerina virškinimo sistemos darbą. Viešnagės metu, galėsite gerti mineralinį vandenį, kuris yra švelnaus skonio, vidutinės mineralizacijos, turintis nedidelį natūralios angliarūgštės kiekį. Viešbučio restorane galite rinktis ir iš Raw food meniu, kuris ypač naudingas virškinimo sistemai. Raw food, tai termiškai neapdorotas maistas. Patiekalai išlieka visada švieži, skanūs ir lengvai pasisavinami.

Vaistažolių terapija. Vaistažolės turi gydomąjį ir atpalaiduojantį poveikį. Galite atsipalaiduoti natūralių vaistažolių vonioje. Po įvairių sveikatinimo procedūrų, poilsio ir relaksacijos kambaryje gurkšnosite specialiai atrinktų KNEIPPO vaistažolių arbatą pagal Sebastiano Kneippo receptūrą.

 
 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau informacijos Privatumo Politikoje