Restoranas "Gurmė Istorijos"

Išskirtinis maistas ir aplinka

Harmonija tarp gero maisto, jaukios aplinkos ir gamtos

Keturių žvaigždučių viešbučio Royal SPA Residence restorano "Gurmė Istorijos" elegantiškas interjeras ir pro panoraminius langus atsiveriantys vaizdai į Sebastiano Kneippo sodą, kviečia pajusti harmoniją tarp gero maisto, jaukios aplinkos ir gamtos.

 
 

Kiekvienas patiekalas turi savo istoriją


Restorano meniu – plati patiekalų įvairovė, nuo sultingo jautienos didkepsnio, gurmaniškų midijų iki meistriškai paruoštų rankų darbo makaronų. Visada atsižvelgsime į svečių pageidavimus bei skonį ir prie patiekalų parekomenduosime tinkamą vyną, o vakarienės pabaigoje pasiūlysime pasimėgauti S. Kneippo žolelių arbata, kuri žinoma kaip vienas iš sveikatinimo elementų. Žalio, gyvo ir skanaus maisto mėgėjams Royal SPA Residence restorane siūlome pasimėgauti patiekalais skirtais žaliavalgiams.

Meniu

Elegantiškas interjeras ir vaizdai į Sebastiano Kneippo sodą

Restoranas "Gurmė Istorijos" – tai vieta, kurioje patiekalų pavidalu atskleidžiame patirti bei emociją, skonį bei žinias, meilę bei harmoniją.

Šefe Daiva Saulienė gamina patiekalus perteikdama savo žinias bei patirtį, kaip pati Daiva sako „kiekvienas patiekalas turi savo istoriją, reikia tik ją pamatyti, užuosti, paragauti ir pajausti“.
Tad skanių istorijų su Royal SPA Residence restoranu.

Tai aistros sportui bei šilto atokvėpio vietos

„Royal SPA Residence“, kviečia aistruolius stebėti sporto kovas naujame Žėrutė’s sporto bare.

Tai vienintelė tokia vieta Birštone ir Prienuose. Geram laiko praleidimui viskas paruošta - du dideli TV ekranai, šalia – gėrimų ir užkandžių baras ir, be abejo, galimybė užsisakyti gerą vakarienę. O svarbiausia, jei neturite su kuo palikti savo mažųjų, jūsų laukia nuostabiai įrengtas žaidimų kambarys.

Vasaros lauko terasa - šiltuoju metų laiku svečius kviečiame į vasaros terasą. Ramioje aplinkoje galima pasimėgauti ramybe, Kneippo sodo ir Škėvonių miško kvapais bei vaizdais…

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau informacijos Privatumo Politikoje