Restoranas

Išskirtinis maistas ir aplinka

Harmonija tarp gero maisto, jaukios aplinkos ir gamtos

Keturių žvaigždučių viešbučio Royal SPA Residence restorano elegantiškas interjeras ir pro panoraminius langus atsiveriantys vaizdai į Sebastiano Kneippo sodą, kviečia pajusti harmoniją tarp gero maisto, jaukios aplinkos ir gamtos.

 
 

Kiekvienas patiekalas turi savo istoriją


Restorano meniu – plati patiekalų įvairovė, nuo sultingo jautienos didkepsnio, gurmaniškų midijų iki meistriškai paruoštų rankų darbo makaronų. Visada atsižvelgsime į svečių pageidavimus bei skonį ir prie patiekalų parekomenduosime tinkamą vyną, o vakarienės pabaigoje pasiūlysime pasimėgauti S. Kneippo žolelių arbata, kuri žinoma kaip vienas iš sveikatinimo elementų. Žalio, gyvo ir skanaus maisto mėgėjams Royal SPA Residence restorane siūlome pasimėgauti patiekalais skirtais žaliavalgiams.

Meniu

Elegantiškas interjeras ir vaizdai į Sebastiano Kneippo sodą

Restoranas – tai vieta, kurioje patiekalų pavidalu atskleidžiame patirti bei emociją, skonį bei žinias, meilę bei harmoniją.

Šefe Daiva Saulienė gamina patiekalus perteikdama savo žinias bei patirtį, kaip pati Daiva sako „kiekvienas patiekalas turi savo istoriją, reikia tik ją pamatyti, užuosti, paragauti ir pajausti“.
Tad skanių istorijų su Royal SPA Residence restoranu.

Tai ramybės, lengvumo bei atokvėpio vietos

Mūsų viešbutis gali pasiūlyti ne tik restoraną, tačiau ir lobby baro erdvę, žiemos sodą ir vasaros lauko terasą.
Lobby baras – tai ramybės,  lengvumo bei atokvėpio valandėlė su nauja knyga, paimta iš netoliese esančios bibliotekos.

Žiemos sodas  - tai vieta, kuri visada kvepia vasara, kuri užburs jus ne tik nuostabiais vaizdais už lango, amžinai žaliuojančiomis gėlėmis, bet nuobodžiauti neleis ir didžiulis akvariumas su egzotiškomis žuvytėmis.
Vasaros lauko terasa - šiltuoju metų laiku svečius kviečiame į vasaros terasą. Ramioje aplinkoje galima pasimėgauti ramybe, Kneippo sodo ir Škėvonių miško kvapais bei vaizdais…

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau informacijos Privatumo Politikoje