SPA centras

Atpalaiduoja bei mažina nuovargį, fizinį ir protinį išsekimą

Tai ne tik atsipalaidavimas ir grožis, bet ir sveikata. Hamamo šiltas gultas sustiprina atpalaiduojantį pojūtį, padeda žmonėms, kurie jaučia pastovų nuovargį, raumenų įtampą , fizinį ir protinį išsekimą.

Kainoraštis

Stiprina imunitetą, gerina kraujo ir limfos apytaką, lėtina odos senėjimą

SPA centre Jūsų laukia daugybė malonių procedūrų, padėsiančių atsigaivinti, atpalaiduoti ne tik kūną, bet ir sielą.

Kūno puoselėjimo procedūros palengvina skausmą, stiprina imunitetą, gerina kraujo ir limfos apytaką, skatina medžiagų apykaitą, lėtina odos senėjimą, padeda atgauti vidinę pusiausvyrą. Galite rinktis vieną procedūrą ar visą jų rinkinį.

Kainoraštis

Veidas– tai mūsų sveikatos veidrodis

Sakoma, kad grožis gali pakeisti pasaulį, o veidas– tai mūsų sveikatos veidrodis. Odos būklę lemia gyvenimo būdas, amžius, oro sąlygos ir daugelis kitų veiksnių. Veido procedūros yra itin svarbios norint turėti gražią, sveiką veido odą. Todėl mūsų specialistai įvertinę Jūsų veido odos būkle parinks Jums tinkamiausią veido odą puoselėjančią procedūrą.

Kainoraštis

Malonius pojūčius skatinantys SPA ritualai

Skirti laiko sau juk palepinti pavargusį kūną ir sielą tiesiog būtina, tad pasinaudokite puikia proga ir išbandykite SPA ritualus — atgausite jėgas ir į darbus kibsite kupini naujų idėjų! Taip pat pasidalinkite nuostabia akimirka su Jums artimiausiu žmogumi. Malonius pojūčius skatinantys SPA ritualai poroms turės ilgalaikį ir nepakartojamą poveikį Jūsų kūnui, protui, emocijoms.

Kainoraštis

Geriausių mūsų terapeutų sukurti ritualai

Ilgamečiai, geriausi Royal SPA terapeutai sukūrė unikalius, tik čia atliekamus SPA ritualus, kuriuose susilieja įvairios masažo technikos, naudojamos unikalios priemonės, parinkti muzikos garsai ir specialūs kvapai. Autoriai yra laimėję ne vieną tarptautinį apdovanojimą.

Kainoraštis

Ypatingas dėmesys nėščiosioms, vaikams ir paaugliams

Nėštumas – gražus ir ypatingas metas kiekvienai moteriai. Procedūros skirtos nėščiosioms padeda susikoncentruoti, susikaupti, subalansuoti emocijas, atpalaiduoti raumenis. Šios procedūros leis pasijusti lyg ant sparnų. Šiandieninis SPA skiria dėmesį vaikams ir paaugliams. SPA centre džiuginame grožio paslaugomis ,kurių metu kiekvienas galės išsirinkti ir išbandyti įvairias tiek kūno, tiek veido procedūras.

Kainoraštis

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau informacijos Privatumo Politikoje