SPA centras

Daugiau nei 100 gydymo ir sveikatinimo procedūrų

Unikali bioenergetinė vieta, pušimis alsuojantis oras 

Royal SPA Residence gydomasis ir poilsio SPA centras įsikūręs ant Nemuno upės kranto, Škėvonių atodangos papėdėje, nuo Birštono kurorto centro nutolęs per 1,5 km.

Holistinis sveikatos gerinimas pagal Sebastianą Kneipp

Unikali sveikatos filosofija, kurią 19 a. sukūrė ir ištobulino vokiečių dvasininkas Sebastianas Kneippas. Sveikatinimas pagal S. Kneippą sustiprina visą organizmą, grūdina kūną ir sielą, stiprina imuninę sistemą. S. Kneipp natūralūs organizmo grūdinimo metodai yra nuodugniai ištirti ir juos sėkmingai naudoja šimtai garsiausių kurortų Vakarų Europos šalyse.

Skaityti plačiau Kainoraštis

Jūsų sveikatos gerinimui

Kvalifikuotų specialistų atliekamos procedūros,
kurios skirtos fizinės sveikatos gerinimui, atsipalaidavimui, geros savijautos skatinimui.

Gydytojų reabilitologų konsultacijos, bei daugelis kitų fizioterapijos ir sveikatos gerinimo procedūrų.
Tokių kaip: haloterapija, purvo aplikacijos, gydomosios vonios, parafino ir limfodrenažo procedūros, bei daugelis kitų.

Skaityti plačiau

Žvakių šviesa ir atpalaiduojanti atmosfera

Čia kiekvienas SPA centro lankytojas laukiamas ir sutinkamas, kaip pats laukiamiausias svečias… kai būtent jam spindi žvakių šviesa, kvepia levandų aromatas, sukuriantis atpalaiduojančią atmosferą. …kai muzikos garsai tarytum upelio čiurlenimas švelniai glosto nuo miesto garsų įtampos pavargusias ausis...

Skaityti plačiau

Baseinas, sauna, rusiška, turkiška pirtys, 2 sūkurinės vonios

Tai kone visiems tinkama terapija. Vanduo labai gerai masažuoja ir glosto kūną, todėl po plaukiojimo jausitės labai atsipalaidavę. Taip pat, plaukimas padeda atsikratyti psichologinės įtampos bei streso.

Pirties procedūros labai sveikos ne tik kūnui, bet ir protui, garantuoja gilų, ramų miegą. Pirtyje suaktyvėja kraujotaka ir ląstelių veikla, odai sugrąžinamas natūralus švelnumas, gyvybiškumas bei sveika išvaizda.

Kainininkas

Mūsų SPA aplinkoje atsipalaiduosite ir nusiraminsite


SPA – tai poilsio erdvė, todėl mielai kviečiame atsipalaiduoti bei leisti tai daryti ir kitiems SPA svečiams. Prašome gerbti visų SPA svečių teisę į privatumą ir ramybę. SPA aplinkoje prašome nesinaudoti mobiliaisiais telefonais ir fotoaparatais bei nerūkyti.

Dėkojame už apsilankymą ir linkime Jums malonių pojūčių!

SPA etiketas